O firmie

Korek ścienny, podłogowy i chemia budowlana

Firma z Poznania zaprasza do współpracy!

Firma Euro-Mix A. Ciechanowski rozpoczęła działalność w 1996 roku i początkowo występowała pod szyldem Salon Korka. Pierwszą jej siedzibą był salon sprzedaży na ul. Dominikańskiej 7, przy Starym Rynku w Poznaniu. Od 2000 roku do chwili obecnej firma i salon sprzedaży znajdują się przy ul. Obornickiej 332 w Poznaniu.

W 1996 roku zajęliśmy się sprzedażą wyrobów holenderskiej firmy SPS, produkującej tynki szlachetne oraz farby wewnętrzne i zewnętrzne. W 1998 roku podpisaliśmy umowę z polskim producentem chemii budowlanej, firmą Fast z Zielonej Góry, na sprzedaż systemów ociepleń domów.

Od 1996 Euro-Mix zajmuje się również sprzedażą boazerii z naturalnego korka, paneli i podłóg korkowych. Do 2000 roku byliśmy związani umową z portugalską firmą Solida, a od 2000 roku do chwili obecnej jesteśmy przedstawicielem firmy Dom Korkowy, będącej dystrybutorem produktów marki Wicanders, portugalskiej Grupy Amorim.

Rok 1999 był również rokiem podpisania umowy o współpracę z firmą Bona Polska, zajmującą się produkcją i dystrybucją „wszystkiego dla parkieciarzy i do parkietów”. Kleje, oleje czy lakiery do podłóg to specjalność sklepu z Poznania.

Szukasz dekoracyjnych paneli korkowych?

Chciałbyś zakupić środki do podłóg lub materiały do ociepleń?

Skontaktuj się z nami!

sklep

.